Hakkımızda


1990 yılında İstanbul’da kurulan Atak Kozmetik Sanayi Ltd. Şti.‘ nin, 1995 yılından itibaren dış ticarete dönük yapılan çalışmaları, 2008 yılında Kamelya Kozmetik İç ve Dış Tic. Ltd.Şti’ nin kurulmasına vesile olmuştur. Kamelya Kozmetik, kurulduğu günden itibaren kaliteli üretim ve en uygun fiyat ilkesiyle, kısa süre içerisinde Iris, Nirvana, Venera ve Nikole markalı ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmuş, bu sürede de 30 ülkeye ihracat yapan bir firma haline gelmiştir.

Kozmetik üretimini, sahip olduğu ISO 9001:2008 ve ISO 22716:2007 Cosmetic -GMP kalite yönetim sistemleri doğrultusunda, hijyen koşullarına uygun ve son teknoloji üretim departmanlarından oluşan tesisinde; allıktan fondötene, fardan maskaraya, rujdan ojeye, kaş-göz-dudak kalemlerinden eyeliner’ a uzanan geniş ürün yelpazesini en iyi kaliteyle, en uygun fiyata, müşteri ve tüketici memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Laboratuvarlarımızda geliştirilen güvenilir formüller ile tüm renkli kozmetik ürün gruplarında insan sağlığını koruyan, yüksek kaliteli, tümü Avrupa menşeili içeriklere sahip ürünlerin kalite kontrollerinin iç piyasada daha seri değerlendirilebileceği gerçeğinden hareketle 200 noktanın üzerinde müşteri ağına sahip firmamız bu sayede müşteri memnuniyetini gözlemleme imkanına sahip olmuş ve üretim tesisinde bulunan genç ve dinamik kadrosu, sürekli yenilenen ürün çeşitliliği ve satış tecrübesi ile Türk ve Dünya pazarlarında başarılarını arttırarak yoluna devam etmektedir.